WYSZUKAJ SKLEP którego potrzebujesz
   ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER i bądź na bieżąco

Nowa wizualizacja myjni Yello Karcher.

Nowa wizualizacja myjni Yello Karcher. Serdecznie zapraszamy !!!

Lokal do wynajęcia

Zapraszamy do współpracy. Szczegóły pod numerem telefonu 605292800 oraz adresem e-mail: bronikowski.fabel@wp.pl.

4 Urodziny Galerii Fabel:)

Serdecznie zapraszamy na czwarte urodziny Galerii Fabel już 17 Listopada 2018. W programie wizyta "Krotka"- maskotki supermarketu Stokrotka, liczne promocje  i rabaty. Wszystkich klientów zapraszamy na urodzinowy tort o godzinie 14.00.

Powrót do szkoły w sklepie 5.10.15 :) 03.09.2018

Psi Patrol, ulubieńcy najmłodszych już 03.09.2018 od godziny 12.00 w sklepie 5.10.15. Zapraszamy:
  • do zabawy z maskotkami z Psiego Patrolu,
  • na brokatowe tatuaże,
  • malowanie buziek,
  • skręcanie baloników
  • pyszną watę cukrową i popcorn

Mikołajki 2017

Dnia 09.12.2017 w naszej Galerii Fabel było bardzo wesoło i radośnie . Przybył najprawdziwszy Mikołaj z dwiema Śnieżynkami. Zgromadzone dzieci miały możliwość wspólnej zabawy z Mikołajem i jego pomocnicami. Dzieci  mogły zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem, brać udział w konkursach i grach  z nagrodami a także przepięknie ozdobić swoje buzie. Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy za rok.

Mikołajki w Galerii Fabel

9 Grudnia 2017  zapraszamy wszystkie dzieci na spotkanie z Mikołajem oraz świetną zabawę ze Śnieżynkami.

5-10-15 w Galerii Fabel

Dnia 22.04.2017 odbyło się Wielkie Otwarcie nowego sklepu w Galerii Fabel 5-10-15.  Przygotowano wiele atrakcji dla dzieci : malowanie buziek i tatuaży, skręcanie balonów, żywa maskotka, zamykanie w bańce mydlanej, słodki poczęstunek.

Wielkanocne godziny otwarcia Galerii Fabel

Uprzejmie informujemy o świątecznych godzinach otwarcia Galeri Fabel. Jednocześnie składamy najserdeczniejsze życzenia  Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych w prawdziwie wiosennym nastroju, smacznego jajka i pogody ducha dla wszystkich klientów Galerii Fabel.

Nowy sklep w Galerii Fabel

Już w sobotę, 22 kwietnia zapraszamy na wielkie otwarcie sklepu 5.10.15. w Galerii Fabel.
Znajdzie się w nim odzież dla dzieci na każdą okazję. Będzie można kupić w nim produkty dla chłopców i dziewczynek, niemowlaków i dzieci trochę starszych.
Przemyślane, dobrze zaprojektowane i starannie uszyte ubranka dziecięce sprawdzą się zarówno na co dzień jak i w trakcie ważnych rodzinnych wydarzeń.
Przekonaj się, jak ciekawe są nasze propozycje i z okazji otwarcia skorzystaj ze specjalnych promocji! Tego dnia na Was i Wasze pociechy czekać będzie moc atrakcji i niespodzianek:
★ malowanie buziek i tatuaży,
★ skręcanie balonów,
★ żywa maskotka,
★ zamykanie w bańce mydlanej,
★ słodki poczęstunek.
Zapraszamy od godziny 9:00.

Dzień Kobiet w Galerii Fabel

Dzień Kobiet w Galerii Fabel 2017. Wszystkim Kobietom składamy najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrowia, uśmiechu oraz spełnienia marzeń. Dla Pań odwiedzających Galerię Fabel tego dnia przygotowaliśmy miłą niespodziankę .